מעבר דירה אף פעם אינו דבר קל, אולם כיום בזכות השירותים המתקדמים של הובלות בזיכרון יעקב ניתן להקל משמעותית על התהליך. חברת ההובלה כבר מזמן התחילו להבין את השינויים שחלים על השוק הישראלי והחלו להתאים את עצמן לא רק לסטנדרט השירות שמונהג כיום בישראל, אלא גם לרמת השירותים שהצרכן הישראלי זקוק להם. בהקשר זה ניתן לראות מגמה של הגדלת כמות השירותים ובמקביל העלאת רף השירותים, כך שחברות הובלות בזכרון יעקב מציאות כיום סל שירותים רחב שמספק מענה כולל ולא רק את שינוע החפצים ממקום למקום.

כחלק מהסל הכולל מציעות חברות הובלות בזכרון יעקב גם שירותי אריזה של התכולה, מיון, פריקת והרכבת רהיטים ושינוע מקצועי על ידי משנאים ומנופים. המקצועיות באה לידי ביטוי גם במשאיות החדישות שכיום נעשה בהן שימוש בחברות ההובלה, מגמה שרק הולכת ומתרחבת.

 

מובילים מומלצים בזכרון יעקב

מובילים מומלצים בכל מקום בארץ הם לא דבר פשוט, אולם אם נדע להגדיר לעצמנו מה הדיוק אנו צריכים נוכל למצוא את נותן הדירות ובמקרה זה הובלות בזכרון יעקב בקלות רבה יותר. מומלץ לערוך רשימה מסודרת של כל השירותים שלהם אנו זקוקים ובהתאם לחפש את חברת ההובלות שתספק לנו אותם. מוביל מקצועי הוא כזה שיכול לעמוד בזמנים שהוקצבו, מבטיח אחריות על התכולה, שמספק שירות מקצועי של פירוק והרכבת רהיטים וכמובן דורש מחיר הגון שנקבע מראש ולא ישתנה במהלך העבודה. את הצעת המחיר כדאי לבקש לקבל בכתב. עוד מומלץ להזמין את חברת הובלות בזכרון יעקב להגיע לבית ולהעריך את כמות העבודה ובהתאם לתת את הצעת המחיר בכתב.

 

כל סוגי ההובלות בזכרון והסביבה

כחלק ממגמת ההתייעלות מציעות חברות הובלות בזכרון יעקב מגוון שירותים ומגוון סוגים של הובלות. הובלות למגזר הפרטי למשל כוללות שירותי אריזה מקצועיים שכוללים גם את חומרי האריזה לרבות קרטונים, נילונים ועוד. בשירות זה נכלול גם את שירותי הפירוק וההרכבה המקצועיים ועד שירותים נוספים בהתאם לצרכי הלקוח. סוג אחר של הובלות בזכרון יעקב הוא הובלות למגזר העסקי ובהן כמובן הובלות משרדים.

כאן מוצעים שירותים שמותאמים לקהל היעד תוך התחשבות בצרכים המיוחדים לו ובהם שמירה על ציוד יקר ערך, שמירה על סודיות המסמכים, אחריות מקיפה וכוללת וכמובן ביצעו מהיר ויעיל מיוחד של הפרויקט כדי למנוע עיכובים שישביתו את העסק. הובלות בזכרון יעקב עושות מאמץ לסייע ללקוח ככל שניתן ולספק לו את השירות הטוב ביותר במחיר ההגון ביותר תוך שמירה מרבית על ציוד ועל שגרת חיו של הלקוח מנבלי להפריע לו ולהקל על מעבר הדירה או העסק כמה שיותר.

לקבלת הצעת מחיר