הובלה טובה מסתכמת בשמירה על לוחות הזמנים של הלקוח, ביצוע חלק וקפדני השומר על חפציו והתכולה המפונה, עלות אטרקטיבית והגיונית, וגישה ידידותית וחיובית. לכאורה קל למצוא שירות הובלות במודיעין המציע את כול ההדגשים הללו, אך למעשה לא כול חברה היא בעלת ניסיון המכשירה לתכנן הובלה בדיוק לפי הצרכים שלכם, לא כל חברה מעסיקה עובדי קבע איכפתיים ומנוסים בהפעלת פרקטיקות פירוק, פינוי והובלה המערבות כלים טכניים יעודיים, ולא פעם תתקלו בחברה שהמרחק בין הבטחותיה למה שהיא מקיימת בשטח מתסכל את לקוחותיה ופוגע במעבר שלהם למיקום החדש.

אנו מאמינים שתמורת כספכם אתם ראויים לסטנדרטים הגבוהים בענף, קבלת הובלה מדויקת מא' ועד ת', בזריזות ובאמינות שעומדת בהסכם שבינכם לחברה. כיצד תמצאו חברה שגם מקיימת? להלן מספר טיפים מסייעים.

 

כל סוגי ההובלות במודיעין

תגדירו עבור עצמכם את סוג ההובלה שאתם מחפשים, לדוגמא האם זוהי הובלת משרד או הובלת דירה? הובלת מחסן או כספת? הובלה חלקית או מלאה? הובלה ליעד אחד או למספר יעדים וכדומה. בשלב הבא אנו ממליצים לכתוב מהם תנאי הנגישות במיקום ממנו אתם מבקשים לעבור, ובמיקום אליו יגיעו ויועברו החפצים, האם זוהי קומת בניין גבוהה, האם יש מעלית, האם זה דרך חצר מטופחת וכדומה, וגם האם קל למצוא חניה במיקומים השונים שעת ההובלה. לאחר מכן פנו אל החברה כשבידכם המידע וחכו לשאלות הנציג שמטעמה, חברה שנציגיה שואל בפירוט מירבי מהן נסיבות הפינוי היא חברה רצינית שמתכננת לפני ביצוע.

בקשו חוזה מחייב המפרט את כול הפרטים עליהם הוסכם בעל פה, ובדקו האם לחברה צוותי עובדים מובילים קבועים, עובדים קבועים הם סימן חיובי נוסף. ישנה אפשרות לביצוע הובלות במודיעין למחסן של חברת ההובלה וכך לשמור על רכושכם עד לשינוע והובלה מחודשת למיקום הנבחר, זוהי אפשרות קורצת למי שתאריך עזיבתו את המיקום הישן אינו משיק לתאריך כניסתו למיקום החדש, וחברה מובילה תקפיד על שטחי אחסנה מוגנים ומתוחזקים כראוי.

 

מובילים מומלצים במודיעין והסביבה

חברת הובלה מובילה תציע לכם גם עזרה בהכנות לקראת ההובלה, בחלק האריזה, על ידי מתן יעוץ, וסיפוק חומרי האריזה הדרושים, אריזת בתים במודיעין קלה מתמיד עם חברה שמבאה לכם עד לבית כול מה שדרוש לאריזה בטוחה וחזקה. גם שירותי הובלה ואחסנה במודיעין יוצעו לכם, בעלות אטרקטיבית וזולה מהזמנת שירותי הובלה ושירותי אחסנה בנפרד. חברת הובלות איכותית מסוגלת לספק לכם הובלה כפי דרישתכם ומסוגים שונים כמו הובלות משרדים במודיעין, הובלות דירות ומחסנים, כספות, פסנתרים ועוד.

לקבלת הצעת מחיר