כשאתם מזמינים לכם הובלה אתם מצפים לקבל יחס טוב וענייני וטיפול מקצועני ודואג בהעברת הפריטים שבונים את סביבת חייכם, ובכן אתם צודקים לגמרי וראוי שתקבלו הובלה איכותית ללא תקלות. מעבר הוא שלב לא פשוט אנו עוברים מהמוכר והידוע אל הפחות מוכר והלא ידוע, החששות והספקות יכולים להיות גדולים אך כדאי דווקא להתרכז בחיוביות של השינוי, בטוב האפשרי החדש שהוא פותח לכם, ובפוטנציאל המרגש שמתחדש בשינוי מקום, לכן תפקיד ההובלה האיכותית הוא לשמור על שלוות רוחכם במעבר, ולהוביל את כול הציוד שלכם בשלמותו, ללא פגע ולא עיכובים בדרך.

 

הובלות בתים ודירות בקניית אונו

אנו מאמינים שההובלה צריכה לשקף את הברכה שבמעבר ולסייע ללקוחות בהשלמת מעבר יציב, רגוע ומלא הבטחה לעתיד. על מנת לממש הובלה טובה חשוב לבחור בחברת הובלות מובילה באיזור שלכם, הובלות בקריית אונו מזמינים מחברה מנוסה, שעובדיה עוברים הכשרה ועובדים בה זמן רב, מחברה שמצויידת בציוד טכנולוגי מתקדם כמו מנופים וציוד אחר, מחברה שכבר מהשיחה הראשונה אתם חשים בתקשורת טובה עם נציגיה, ובשאלות המעידות על תכנון והערכות לקראת ההובלה שלכם.

התמחור של השירות תלוי תמיד בהיקף הפריטים שתרצו להוביל, בעבודה בשטח כמו פירוק ריהוט קיר, ופעולות ממוקדות נוספות המאריכות את זמן הפינוי שלפני ההובלה, בכמות העובדים שתצטרכו להשלמת ההובלה במסגרת הזמן המבוקשת, ובנגישות שמכתיבה את השימוש במנופים במעבר מהבית והדירה ואל המיקום החדש. כדאי לבחור בחברה המציעה לכם תמחור מדייק המבוסס על הערכה פרטנית והבנת הסיטואציה שלכם, ולהעדיפה על חברה המציעה מחיר מפתה ללא בירור מקדים של דרישות הפינוי הספציפי.

 

מומחים בהובלות בקריית אונו

תמיד חשוב להקפיד על ניסוח חוזה מקיף המבטיח את תנאי ההובלה כפי שהוסכמו בינכם לחברה, בחוזה כדאי שיכתבו הסעיפים המגדירים את שעת תחילת ההובלה, מספר העובדים המומחים של שירות ההובלה שיעסקו בהובלה עצמה, מספר רכבי ההובלה, נקודת המוצא והיעד, הכלים הטכנולוגים השונים וכמובן העלות. מומחים בהובלה יספקו לכם הובלה בדיוק על פי החוזה, ללא הפתעות לא נעימות ובחיוך מאיר.

שירותים נוספים של חברת הובלות בקריית אונו יכללו גם אריזת בתים בקריית אונו תוך סיפוק כול מה שדרוש לאריזה כמו ניילונים, קרטונים בגדלים ובצורות שונות, קלקרים, חומרי הדבקה ועוד. הובלה ואחסנה בקריית אונו במחסנים יעודיים של חברת ההובלה, ואף הובלות מיוחדות כמו הובלת כספת, פסנתר, הובלות משרדים בקריית אונו ועוד, בהתאם לצרכי ההובלה הספציפיים שלכם.

לקבלת הצעת מחיר