מחפשים שירותי הובלות קטנות? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון ובמן הנכון. הובלות בכלל מחייבות אנשי מקצוע אמינים עם ניסיון של שנים. למען האמת גם הובלות שאינן כרוכות בהעברה של ציוד רב, חייבות להתבצע בצורה היסודית והזהירה ביותר, שכן לעתים זה לא הגודל והכמות של החפצים אלא הערך הגבוה שכל אחד מהם נושא. כך יכול להיווצר מצב שהובלה מצומצמת יחסית כוללת חפצים בעלי ערך שלא יסולא מפז ואי לכך מחייבת עבודה מקצועית עם אמצעי שינוע מתקדמים שיאפשרו הגנה מלאה לציוד המובל.

 

הובלה קטנה ובטוחה

שירותי הובלות קטנות ניתנים בדרך כלל על ידי חברות הובלה שמספקות קשת רחבה של שירותי הובלה מכמה סוגים וביניהם הובלות עבור חברות גדולות שכוללות שינוע של ציוד רב ורגיש, הובלות בהיקף מצומצם יחסית עבור דירות ובתי מגורים, הובלות עבור עסקים וכיוצא בזה. הצורך בשירותי הובלות באופן כללי יכול להתעורר עקב מעבר לדירה או למשרד חדש או לחלופין עקב הצורך לערוך סדר בבית ולהיפטר מכמה חפצים שאין בהם עוד שימוש, במקרה זה חשוב לבחור בחברת הובלות שמסוגלת למצוא יעד לתכולה המפונה.

 

ניסיון בהובלות קטנות

חברה מנוסה שמתמחה בענף ההובלות במשך שנים תאפשר לכם ליהנות מתהליך מהיר ויחד עם זאת מקצועי ויסודי. כאמור לעתים אנו נזקקים לשירותי הובלות קטנות כדי לערוך סדר בביתנו לקראת מעבר, שיפוצים או כל סיבה אחרת. במידה ואין ברצוננו לשמור על אותו הציוד המפונה, ניתן לפנות לחברת הובלות שמציעה את שירותיה בתמורה לחפצים הנדרשים להובלה החוצה מביתו או ממשרדו של הלקוח. בצורה הזו ניתן ליהנות מעסקה מאד משתלמת שלמעשה לא כרוכה בתשלום אלא רק במסירת החפצים המפונים לידי החברה.

 

התייחסות לכמה רכיבים טרם חתימה על הסכם העבודה

טרם חתימה על הסכם או חוזה העבודה מול החברה יש להקפיד להתייחס לכמה דברים. ראשית האם החברה מעניקה ביטוח ומכסה עבור פגיעות ונזקים אפשריים במסגרת שינוע התכולה, והאם היא מתחייבת לעמוד בלוחות הזמנים, ובמידה וישנה חריגה מצידה בהקשר של זמני ההובלה שנקבעו מבעוד מועד מול הלקוח, האם היא מעניקה פיצוי הולם בגין עוגמת הנפש.

לקבלת הצעת מחיר